Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou metodou Betty Edwards

   Během víkendoého kurzu kreslení se snažíte pomocí různých cvičení odblokovat pravou mozkovou hemisféru, která je důležitá pro kreativitu, tvořivost a nápaditost. Na závěr pod vedením instruktorů nakreslíte finální portrét. Dozvíte se o technikách a postupech kreslení portrétů - jak nakreslit panenku oka, aby se oko skutečně dívalo, jak na ústa, aby kopírovala tvar lebky, jak stínovat ...  Skvělý zážitek, doporučuji.
Více u příspěvku k tomuto tématu.

clanky/tvoreni---kresba/kurz-kresleni-metodou-betty-edwards.html

www.za3dny.cz/

  

Kurz decoupage, kurz vizovického pečiva, kurz drátovaného šperku (gizmo), kurz skleněné perle vinuté nad plamenem, kurz hedvávných šperků (crasch technika)

   Dílna a krámek pro tvořivé "U Bílé paní" v Berouně pořádá kurzy různých výtvarných a tvořivých  technik. Já jsem s dětmi zatím vyzkoušela decoupage a před velikonocemi  kurz vizovického pečiva. Absolovali jsme kurz výroby gizma bez nutnosti použít strojek. Kurz Skleněné perle vinuté nad plamenem mě nadchnul, stejně jako kurz Hedvábné šperky, kdy jsme pomocí crasch techniky obarvili hedvábí a hedvábné šňůrky, ze kterých jsme vytvořili šperk.
V krámku pro tvořivé najdete jak potřeby pro veškeré tvoření tak i potřeby výtvarné.  Návštěva stojí za to - skvělá atmosféra kurzů, prostředí starobylého města.

www.tvorivost.cz

  

Dílna malování keramiky Maříž

   Malování keramiky Maříž si můžete vyzkoušet v dílnách ve Slavonicích, přímo v Maříži nebo i v prodejně v Praze. Já byla v Maříži a v Praze. Úžasný zážitek. Už výběr tvaru a velikosti keramiky ve vás vyvolá pocit volnosti. Barvy glazur jsou nádherně pestré. V Maříži procházíte obchůdkem, kde načerpáte inspiraci tím, že se jen kocháte pohledem na hotové výrobky. Pak v obrovské dílně, kde jsou všude kolem sněhobílé polotovary, dáte rozlet svojí fantazii. Pražská dílna je umístěna v malinkém obchůdku, výhodou ale je dostupnost.
Takže stačí zajít, namalovat a cca za 14 dní si vaši autorskou keramiku vyzvednout nebo si ji nechat poslat poštou domů.
Více u příspěvku k tomuto tématu.
clanky/tvoreni---keramika/keramika---malovani-v-centru-oaza-mariz

www.oaza-mariz.cz

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

keramika

(iveta, 9. 6. 2010 22:52)

ahoj